I LOVE JAPAN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

I LOVE JAPAN

Bun venit pe forumul nostru ~I Love Japan~.Daca va place Japonia si totul legat de ea: anime ,manga,muzica j-rock,j-dorame,traditiile si cultura. Va astept cu brate deschise sa va inregistrati si sa promovam impreuna Japonia
 
AcasaPORTALGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Iubire in Ceata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Any*
Japan Newbie
Japan Newbie
Any*

Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Arad

Iubire in Ceata _
MesajSubiect: Iubire in Ceata   Iubire in Ceata Icon_minitime1Lun 3 Sept - 19:06

CAP 1.

Autor (Eu)

Intr-un oras mare asa numit Tokyo locuia o fata cu parul ca florile de cires si ochi ca doua smaralde pretioase.Aceasta fata se numea Sakura Haruno si avea 18 ani.Pe cat de inocenta parea pe atat de smechera
era.Eh dar nu toata lumea este ceea ce paree.

*Uf cine a aprins soarele.*gandi Sakura,in timp ce isi puse o perina in cap.DA asa este Sakura asa cum o stitii sau NU o stitii s-a dus de mult.Acum apare o noua Sakura in joc.Nu ca acum 3 ani.

Start Flashback

-Nu lasati-ma in pace!! striga o fata cu parul ca florile de cires.Pe atunci avea doar 15 ani.Stiti ce s-a intamplat atunci? Cred ca nu.Pai am sa va spun eu, a fost violata,batuta cu brutalitate si apoi aruncata in strada de proprii parinti pentru ca nu au crezut-o in legatura cu violul.Da asa este, asta a patit sarmana Sakura.

End Flashback

Dar a trecut peste .Si in tot acest timp ea sa antrenat.A luat centura negra in Karate,Judo si etc. etc.
Bun acum sa trecem la Sakura.Ma ridic lenesa din pat si ma indrept spre baie pentru a-mi face siesta de dimineata.Dupa jumatate de ora ies din baie si ma imbrac cu un tricou lasat pe umar si niste pantaloni foarte foarte scurti,iar in picioare imi iau niste tenisi roz cu negru,hmmm defapt aproape toat hainele mele sunt negre si roz.
Acum ca am terminat si sunt si imbracata ma indrept lenesa spre scoala.Imi place sa merg pe jos pentru ca este mai relaxant asa.Este ora 7:30 deci mai am timp.Intr-un sfarsit am ajuns si eu la scoala,mda inchisoarea.Cum intru in curtea scolii fug direct spre cea mai buna prietena a mea Hinata Hyuga.
-Buna Hin.o salut eu plictisita.Nu cred ca o sa imi fie prea bine astazi.Am o presimtire proasta.Eh da ce mai conteaza.
-Buna Saku.imi raspunse cea mai buna prietena a mea.Sa o descriu putin: Pai are parul Negru cu reflexsi mov si ochii de un lila foarte deosebit.Ciudat insa este ca si ea a patit la fel ca mine adica a fost violata.Ai auzit ca o sa avem o colega noua?!
-Nu interesant,sper sa fie de treaba.raspund eu. Uf s-a sunat.Incepe tortura.
In clasa era o zarva de nedescris.Dintr-o data usa se tranteste si pe ea intra Dirigintele nostru ,prea iubitul Kakashi Hatake urmat de .....UPs SUSPANS....
Sus In jos
http://sasu-saku.forumagic.net
Any*
Japan Newbie
Japan Newbie
Any*

Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Arad

Iubire in Ceata _
MesajSubiect: Re: Iubire in Ceata   Iubire in Ceata Icon_minitime1Lun 3 Sept - 19:09



Capitolul 2

Oh nu, nu se poate,nu va rog oricine,dar numai ea nu.Probabil va intrebati de ce sunt asa de suparata,pai la gradinita am avut daua dusmance de moarte din care una o sa o aflati acum.
- Buna nazdravani mei puturosi!!spuse defapt striga dirigintele nostru Hatake.Da nu prea ne intelegem.
- Buna bosorog fara pereche!! strigam toti in cor.Dupa care profesorul nostru scoase un suras mic.Da dupa cum vedeti astazi vom avea o colega noua (intre timp vine o femeie batrana cu un biletel catre diriginte) Ups a mai intervenit ceva.Se pare ca vom avea doua eleve noi. ~ Nu se poate ~ imi spun eu in gand.
Fetelor intrati va rog.Si in clasa intra o blonda ,sa speram ca nu si la creier si o roscata.
- Eu sunt Karin.spuse roscata infumurata, iar eu sunt Ino.spuse blondina, iar noi suntem surorile Yamanaka.(daca va uitati la Shake it up , cum fac Gunter si Tinca,pai asa au facut si ele doua.)Dupa cum tin eu bine minte Ino are 18 ani,iar roscata Karin parca tot 18.Am spus eu ca astazi o sa se intample ceva groaznic.Deci dusmancele mele.isi spuse Sakura in gand.Dar acum sigur nu o sa ma mai faca de ras asa ca la gradinita

Start Flashback

- Ha,ha,ha!! Toata gradinita rade acum de mine.imi spun eu in gand.Eram foarte trista,de parca mi-ar fi cazut tot cerul in cap .Dar de ce,de ce eu.DE ce mi-ati facut asta?strig eu cat ma tin plamanii.
- Data viitoare sa ne lasi iubitul in pace! spusera Ino si Karin simultan.Nu ca ar fii al vostru.murmur eu.

End Flashback

Atunci am fost toate trei indragostite de un baiat pe nume Sasuke Uchiha,(incerc sa pun poze cu toti)care acum este in clasa cu mine.Dar stati linistiti nu il mai iubesc in niciun caz.Dar din cauza asa am primit batai una dupa una,iar el tot nu m-a obsevat. Dar nu mai conteaza.

Karin P.O.V

Oh nu sunt in clasa cu Cap de bonboana,cu un tantalau,hmm o timida ......Uuuu si cu Sasuke-kun.Oare ma mai tine minte.Sper ca da.Dar cap de bonboana, defapt ce tot zic aici normal ca ma mai tine minte eu cu Ino am batut-o sau mai stiu eu ce.Dar un lucru simt parca(,) ca regret,adica faptul ca i-am platit pe baietii aia sa o violeze.Si pe ea si pe prietena ei.Uf ce buna sunt.


Hinata P.O.V

Ma uit la Sakura si pare foarte nelinistita.oare din cauza Surorilor Yamanaka?!Poate.
- Hei Saku ce e cu tine?o intreb eu ingrijorata.Sper ca este bine daca ar patit ceva nustiu ce m-as face.
- Nimic Hin sunt putin nelinistita doar.Uf sper ca nu ma minte. Intr-un sfarsit s-a sunat de pauza.Dar cand sa ies eu cu Saku cineva ne sare in fata,acel cineva era .......Ups SUSPANS....
Sus In jos
http://sasu-saku.forumagic.net
Any*
Japan Newbie
Japan Newbie
Any*

Mesaje : 4
Data de inscriere : 03/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Arad

Iubire in Ceata _
MesajSubiect: Re: Iubire in Ceata   Iubire in Ceata Icon_minitime1Lun 3 Sept - 19:10

Capitolul 3

Hin P.O.V

.Dar cand sa ies eu cu Saku cineva ne sare in fata,acel cineva erau Hiperduo si cu prietenul sau M.M.Cred ca v-ati dat seama cine sunt , nu? Pai sunt Naruto alias Hiperduo si Sasuke alias M.M . Ce vreti? I-a intrebat Sakura cu ura in ochii.
- O pai am vrut doar sa va intrebam daca vreti sa veniti cu noi astazi seara la o cafea. spuse Naruto timp in care se uita la mine cu ochii bulbucati.Ne luati la 7:00. Sa nu intarziati.Spuse din nou Saku.Daca nu va suparati vrem sa mai avem o pauza inainte de ora de biologie.Le spun eu sarcastica.Baietii se dau la o parte si noi mergem mai departe cu pasii de felina.Ce spun mergem ca noi defilam pe aici.

Saku P.O.V

S-a sunat de intrare.Acum avem ora de biologie....Cand am intrat in clasa am fost intampinata de Nonroscata Karin.Buna Karin.O salut eu in timp ce trec pe langa ea nepasatoare timp in care ea se uita la parul meu roz bonbon. Dar ea ma impinge si cad in bratele unui brunet cu ochii ca de inox si parul negru ca pana corbului.Da acela era Sasuke. Sa fii mai atenta.imi spuse el si mege mai departe.Hahahaa rasera Karin.Nici macar Multumesc nu poti sa spui hahahaa.Dupa acest "mic" incident ma asez pe locul din
partea dreapta a bancii.Pe usa intra directoarea nostra Tsunade urmate de o femeie in jurul varstei 35 cu parul Roz bonbon si ochii caprui ca ciocolata calda.Hmm interesant... cine o fii?
- Copii dupa cum stitii profesoara voastra de biologie a nascut ieri si din pacate nu o sa mai vedem ceva timp, dar dupa cum cred ca ati obsrvat o sa aveti o profesoara noua.Bun acum va las.Mult noroc o sa aveti nevoie.ii spuse Tsunade noiei profesoare de biologie.
- Buna copii ma numesc Saya Miniko, dupa cum stiti eu voi fii profesoara voastra de biologie.Bun acum sa incepem cu niste intrbari.Daca aveti intrebari legate de mine sau de colegii vostri sau mai stiu eu ce! nu ezitati sa intrebati...sa facem asa cum sa zic o discutie libera.Acum cine vrea sa inceapa?Eu! eu! Sare Hiperduo cu mainile pe sus.Bun Naruto incepe tu.
- Hinata , Sakura va invit asatzi seara la o cafea impreuna cu Sasuke, acceptati? DA! raspunseram amandoua deodata. Acum eu!
- Deci Saya Miniko ai copii?sunt foarte curioasa de ce o sa raspunda.Nu nu am.raspunse ea.Dar ai avut?o intreb eu inca o data... Ah..am...pai ..d..adica.nu am avut.
- Minti! strig eu in gura mare.Cum poti mintii in halul asta ! murmur eu.Toti de uita la mine cu o fata de gen "What". M-ai uitat Mama ? o intreb eu cu tremur in voce. Cee! stiga toata clasa .
- Tu tu esti Sakura Haruno? intreba Saya. In carne si oase. raspund eu.Nu imi vine sa cred! Ce mare ai crescut! Da da fara dulcegarii.In legatura cu chestiia aia .. imi pare sincer rau!
- Nu am sa te pot ierta niciodata.! strig eu cu toata puterea.M-ati arucat in strada fara sa va pese daca mai traiesc sau nu.Sakura...spuse incet Sasuke.!Asa crezi tu.spuse foarte incet Saya crezand ca nu o poate auzea nimeni.Dar Sakura a auzit-o! in urmatorul moment Sakura se ridica si merge spre mama ei.Cand ajunge in fata ei a raidicat mana,dar in urmatorul moment.....Ups Suspans ;)
Sus In jos
http://sasu-saku.forumagic.net
Continut sponsorizat




Iubire in Ceata _
MesajSubiect: Re: Iubire in Ceata   Iubire in Ceata Icon_minitime1

Sus In jos
 

Iubire in Ceata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
I LOVE JAPAN :: FAN ZONE :: FAN FICTION-
Mergi direct la: